tło   o firmie strzałka ofeta strzałka klienci strzałka kontakt tło 2
tło 3
 

spacer

Satva z Piaseczna: firma montująca systemy alarmowe

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku. Na początku Satva świadczyła usługi z zakresu instalacji oraz konserwacji systemów ochrony elektronicznej, w tym głównie systemów alarmowych. Początkowo siedzibą naszego przedsiębiorstwa był położony nieopodal Piaseczna Konstancin, a zasięg naszej działalności ograniczał się wyłącznie do Warszawy oraz najbliższych jej miejscowości.
spacerOd początku działalności współpracowaliśmy z najlepszymi Agencjami Ochrony oraz wiodącymi Centrami Monitorowania Alarmów. Instalacje systemów alarmowych montowaliśmy zarówno u klientów indywidualnych, jak również inwestorów strategicznych.
spacerWraz z rozwojem naszego przedsiębiorstwa, systematycznie poszerzaliśmy zakres oferowanych przez nas usług. Obecnie zajmujemy nie tylko montowaniem systemów alarmowych, ale także instalacjami systemów sygnalizacji pożaru oraz telewizji przemysłowej (CCTV). Nasza propozycja obejmuje ponadto montaż kontroli dostępu (KD), a także instalacji domofonowych oraz systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWIN).

Naszym klientom proponujemy wyłącznie wysokiej klasy urządzenia od markowych producentów, firm takich jak DSC, Satel czy NoVus.

W 2001 roku w odpowiedzi na ciągle wzrastające wymagania rynku nasza firma przekształciła się w spółkę z o.o. Wraz z przekształceniem naszego przedsiębiorstwa w spółkę, przenieśliśmy siedzibę naszej firmy do Warszawy, jednak stale kontynuujemy osiągnięcia oraz korzystamy z doświadczenia naszej poprzedniczki.
spacerDzięki rzetelności oraz wysokiemu standardowi pełnionych przez nas usług, udało nam się pozyskać znaczących klientów takich, jak np. Raiffeisen Bank Polska, w którego placówkach w całym kraju przeprowadzaliśmy instalację systemów alarmowych, a także systemów sygnalizacji pożarowej oraz TV i systemów kontroli dostępu. Zrealizowaliśmy inwestycje we Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie oraz w Warszawie.

spacerZobacz dokument koncesji przyznanej naszej firmie.

SATVA Sp. z o. o. ubiega się o certyfikat ISO 9002.

 
tło
tło 4
Satva Sp. z o.o., Piaseczno k. Warszawy, ul. Puławska 2 lok. 2, tel./fax 22 750 42 50, tel. kom. 501 084 579
tło 5
Realizacja: c4 multimedia